O NÁS

KTO SME

Sme marketingový nadšenci

Náš tím sa skladá z kreatívnych a skúsených mladých ľudí, pre ktorých je práca nielen robotou, ale aj poslaním. 

Pre klientov prinášame všetky bežné online marketingové aktivity ako PPC reklama, správa sociálnych sietiSEO optimalizácia email  content marketing. Pre klientov vytvárame WEBYE-SHOPY a namieru stavanú grafiku a dizajn.

Group-18838
Salelogics

ako nato

Predávajú sa vaše produkty same?

Naši marketingoví špecialisti Vám pripravia na mieru stavané marketingové stratégie.

Mať skvelý produkt je nevyhnutné, ale to samo o sebe nestačí k tomu, aby bol váš start-up úspešným. Okrem fantastického produktu budete k vášmu rastu potrebovať aj hviezdnu marketingovú stratégiu. Ale pre mnohých podnikateľov jednoducho nie je možné utratiť veľa peňazí na získanie nových príležitostí.

Preto vám pomôžeme nastaviť fungujúcu marketingovú stretégiu pre vaše úspešné podnikanie. 

KTO SA O VÁS POSTARÁ

Členovia nášho tímu

Náš digitálny tím sa skladá z vyškolených marketérov, copywriterov, grafikov, dizajnérov a samozrejmosťou je náš web developer.

Peter

CEO & Sales Manager

Gabika

Social Media Manager

Michal

Grafik & Dizajnér

Imrich

Mmarketing Specialist

Denis

Web Developer

Veronika

Account Manager

Neviete presne, akú službu si máte vybrať, aby plne zodpovedal vašim potrebám? Potrebujete službu prispôsobiť na mieru? Alebo váhate pri výbere? Či už sa vaše otázky týkajú funkčnosti a možností našich služieb, vždy vám radi poradíme. Stačí, keď vyplníte a odošlete nasledujúci formulár a my vám zavoláme a dohodneme si konzultáciu.

Sme skúsení FREELANCERI s kompletnými službami, poskytujeme širokú škálu služieb klientom vo všetkých odvetviach. Náš rozsah služieb digitálneho marketingu zahŕňa konzultácie a správu niekoľkých taktík online marketingu, ako je optimalizácia vyhľadávacích nástrojov (SEO), optimalizácia konverzného pomeru (CRO), reklamy s platbou za kliknutie (PPC).

Naša stratégia sa líši od taktiky hlavne v tom, že jej ciele sú dlhodobé a výsledky trvalé. Našou úlohou je spoznať Váš pohľad na vec a porozumieť mu a pretvoriť ho spolu s Vami do funkčného marketingu.

 
Pre klientov prinášame všetky bežné online marketingové aktivity ako Google ads, Facebook a Instragramové reklamné kampane. Správu sociálnych sieti, SEO optimalizáciu a email content marketing. Pre klientov vytvárame WEBY, E-SHOPY, tvoríme grafiku, vytvárame dizajn a budujeme značky.

Tvoríme Webstránky a E-shopy na platformách WordPress, Prestashop a Shoptet. 

Každý web a eshop, ktorý vytvoríme, vychádza z premyslenej stratégie rešpektujúcej požiadavky našich klientov a ich zákazníkov. 

Úspech webstránky je založený na spojení dizajnu a technológií. Pri návrhoch sa vždy zameriavame na špičkový vizuál, kvalitné UX/UI a jednoduchý systém administrácie.

Vieme, že máte na práci dôležitejšie veci než riešenie problémov s expirujúcim hostingom alebo aktualizáciou bezpečnostného updatu. Spustením webstránky naša spolupráca nekončí. Práve naopak.

Group-17145
demo-attachment-920-client-9@2x@2x
demo-attachment-915-client-1@2x@2x
demo-attachment-916-client-3@2x@2x
demo-attachment-917-client-4@2x@2x
demo-attachment-918-client-5@2x@2x